5 чудових страв, які варто скуштувати

5 чудових страв, які варто скуштувати post thumbnail image

навколо їжі

Їжа в Сполучених Штатах – це фактично дизайн приготування їжі, що походить від Єдиних умов Сполучених Штатів. Міжнародна колонізація США призвела до впровадження різноманітних компонентів, а також типів приготування їжі до останнього. Різні типи продовжували ефективно розширюватися аж до 19-го, а також 20-го століть, симетрично до припливу іммігрантів, що надходять з багатьох міжнародних країн; такий приплив індустріалізував рясну різноманітність кулінарії по всій країні. Їжа корінних жителів Сполучених Штатів складається з усіх методів харчування корінних жителів США. Сучасні корінні жителі зберігають рясну систему звичайних страв, деякі з яких фактично стали відомими на сучасних соціальних заходах корінного населення Сполучених Штатів.

саме тому це насправді надзвичайно фантастична їжа

 

 

Баниця з сиром

Болгарський пиріг баниця, створений разом із сиром, насправді є основним варіантом цього звичайного пирога. Його готують шарами змащеного маслом хліба філо разом із сумішшю яєць, йогурту, а також сиру, як-от фета та сирена. У приготуванні баниці є додатковий компонент, а також бікарбонат натрію, який робить йогурт більш пухким і насиченим на смак. Як правило, баниця разом із сиром дійсно була готова, а також пропонувалася як на Різдво, так і на Новий рік, але сьогодні її можна легко придбати протягом року в супермаркетах, постачальниках доріг, кіосках, а також практично у всіх закінчено. Крім цього основного асортименту, безумовно, справді існують інші види смачних або навіть чудових пирогів з баницею, наповнених різними фруктами та овочами.

Сирена

Sirene – це фактично сир, створений із коров’ячого, козячого чи навіть овечого молока, який вирізняється своєю ніжною, вологою, а також розсипчастою структурою, а також чистим лимонним смаком. Насправді його також називають болгарською фетою, а також сиреною з солоної води білого кольору. Окрім Болгарії, сир особливо популярний у Македонії, Румунії, Греції та Албанії. Його зазвичай пропонують разом із супами та салатами, хоча сирену також можна легко використовувати в різних випічках. Сир насправді часто входить до відомих страв, таких як тутманик, а також баниця, де він фактично запікається в тісті.

Саганакі

Саганакі насправді є надзвичайно відомою грецькою закускою, де різні овочі, м’ясо або навіть риба та молюски, такі як креветки чи навіть мідії, фактично покриваються сиром, а потім смажаться на сковороді або навіть обсмажуються. Сир також легко може бути готовий сам по собі, без гарніру. Після цього його фактично обсмажують на сковороді, доки він не утворить власну унікальну золотисту скоринку, а також пропонують у нібито сагані, маленькій сковороді з двома ручками, на якій він фактично смажився у фритюрі. Раніше слова саганакі описували техніку приправлення місцевого сиру за допомогою грецьких селян, які смажили різні сорти сиру, як-от фета, кашкаваль або навіть манори. У той час як місцеві варіанти страви складаються з використання сиру формаела в Арахові, а також халлумі на Кіпрі, сир, який використовується в звичайних грецьких саганакі, насправді зазвичай це грав’єра, кефалограв’єра, кассері, кефалотирі, фета з овечого молока або навіть будь-який інший твердий сир, який плавиться. ефективно, не втрачаючи власної форми.

Есквіти

Насправді Esquites — це найпопулярніша мексиканська дорожня їжа, яку зазвичай їдять у дорозі. Його фактично створюють разом із повністю вирощеними кукурудзяними шматками, натрієм та епазотом. Насправді кукурудзу або смажать на грилі, і голять, або навіть готують разом з епазотом, а також після цього зазвичай пропонують у маленьких кружках, покритих перцем чилі, екстрактом лайма або навіть сиром котія. Кислий лосьйон, майонез, а також порошок пекіну чилі насправді в деяких випадках пропонуються на краю, тому кожен може легко включити компоненти відповідно до індивідуального вибору. Етикетка esquites насправді походить від фрази nahuatl izquitl, значення підсмаженої кукурудзи.

Мус де маракуха

Насправді стверджується, що якби Бразилії знадобилося оголосити загальнонаціональне частування, це, ймовірно, був би мус de maracujá або навіть фруктовий мус ентузіазму. Ласощі включають чисті фрукти ентузіазму, підсолоджене молоко, а також крем де лейте, такий же продукт, як випарене молоко. Оскільки він насправді швидкий і простий у приготуванні мусу де маракуйа.

він насправді є основним продуктом різноманітних бразильських пекарень, святкових вечерь і закладів харчування. Насправді рекомендується використовувати мус у келихах для парфе, а також використовувати його разом із збитим лосьйоном як найкращий спосіб насолодитися власними декадентськими, екзотичними смаками страв.