2 найкрутіших аніме в світі

2 найкрутіших аніме в світі post thumbnail image

навколо аніме

Комп’ютерна анімація в Японії почалася на самому початку 20-го століття, коли кінематографісти почали випробовувати методи, започатковані у Франції, Німеччині, Об’єднаній Росії та країнах. Страховою претензією щодо найдавнішої японської комп’ютерної анімації є фактично Кацудо Шашін (бл. 1907), особиста функція через невідомого розробника. У 1917 році почали з’являтися перші спеціалісти, а також відкрито показані роботи; такі мультиплікатори, як Отен Шімокава, Сейтаро Кітаяма, а також Дзюн’ічі Коучі (думав про «батьків аніме») створили різноманітні фільми, найпершим з яких, насправді, є Намакура Гатана Коуті. Численні дуже ранні робочі місця фактично були звільнені разом із пошкодженням сховища Shimokawa під час землетрусу у фантастичному Канто 1923 року.

Саме тому це одне з найкрутіших аніме на планеті

 

 

Необережний капітан Тайлор (1993-1996)

«Недбалий капітан Тайлор» (無責任艦長タイラー, Musekinin Kanchō Tairā) — це фактично колекція аніме, заснована на унікальній колекції освітлення «Найнеобережніший хлопець у цій місцевості» (宇宙一の無責任男, Uchū Ichi no Musekinin Otoko) Хітоші Йошіоки. Насправді він був створений кількома більшими японськими майстернями, що складалися з Huge West, Tatsunoko Productions, Master VAP і Documents.

Тайлор включає 26-серійну телевізійну колекцію, керовану Коічі Машімо, а також колекцію продовження OVA з 10 епізодів, керовану Наоюкі Йосінага та Машімо. Прем’єра телесеріалу відбулася в Японії на TV Tokyo між 25 січня 1993 року та 19 липня 1993 року, а також була програмою по всій Латині Сполучених Штатів завдяки телевізійній системі Magic Youngsters. Кожна колекція фактично була запрограмована протягом Єдиних умов через AZN Tv. Тайлор фактично розсіяний по всій півночі Сполучених Штатів через The Straight Stuf Worldwide. Enterbrain випустив 3-томний міні-серіал манги з продовженням у 2001 та 2002 роках. Книги з підсвічуванням і манга насправді не ототожнюються. Коротка колекція аніме під назвою The Careless Galaxy☆Tylor (無責任ギャラクシー☆タイラー, Musekinin Gyarakushī☆Tairā), а також створена до 7, транслювалася з 11 липня до 26 вересня 2017 року.

Ghost in the Covering: Stand up Alone Complicated

Ghost in the Covering: Stand up Alone Complicated насправді є японською телевізійною колекцією аніме, створеною Manufacturing I.G, а також заснованою на манзі Масамуне Широу Ghost in the Covering. Насправді він був складений, а також керований Кендзі Каміямою, разом із початковим стилем жестів Хадзіме Шімомура, а також саундтрек Йоко Канно. Перший період виходив в ефір з жовтня 2002 року по жовтень 2003 року, а також був сприятливо сприйнятий фільмами, які сумніваються. 2-й період під назвою Ghost in the Covering: S.A.C. другий концерт, який транслювався з січня 2004 року по січень 2005 року.

Колекція зосереджена на учасниках ексклюзивної поліцейської системи, яка називається Зона безпеки та безпеки громади 9, коли вони досліджують кіберзлочинності, а також справи про тероризм; Ситуації в самий початковий період часто фактично пов’язані з їхніми пошуками ексклюзивного кіберпанка «Дуже курсу А», а також бізнес-терориста, що розуміється просто як «Хміхливий хлопець», чия діяльність завершується створенням титульного серіалу «Встань сам». Складно». Колекція пов’язаних коротких комічних комп’ютерних анімацій під назвою Tachikomatic Times транслювалася після кожного епізоду. Ці шорти знаменитості «мозкових центрів» Tachikoma походять із основної колекції, а також вони загалом асоціюються безпосередньо з розповіддю про майбутній епізод Stand Up Alone Complicated.

Related Post

Тур на інший бік Гонконгу

Тур на інший бік ГонконгуТур на інший бік Гонконгу

про Гонконг Гонконг має капіталістичну змішану економіку послуг, яка характеризується низьким оподаткуванням, мінімальним втручанням уряду на ринок і сформованим міжнародним фінансовим ринком. Це 35-та за величиною економіка світу з номінальним