Тур на інший бік Гонконгу

Тур на інший бік Гонконгу post thumbnail image

про Гонконг

Гонконг має капіталістичну змішану економіку послуг, яка характеризується низьким оподаткуванням, мінімальним втручанням уряду на ринок і сформованим міжнародним фінансовим ринком. Це 35-та за величиною економіка світу з номінальним ВВП приблизно в 373 мільярди доларів США. Економіка Гонконгу займає перше місце в індексі економічної свободи Heritage Foundation з 1995 року. Гонконгська фондова біржа є сьомою за величиною у світі з ринковою капіталізацією 30,4 трильйона гонконгських доларів (3,87 трильйона доларів США) станом на грудень 2018 року. Гонконг посідає 14-ту найінноваційнішу країну у Глобальному індексі інновацій у 2021 році.

Гонконг є десятим за величиною суб’єктом торгівлі в експорті та імпорті (2017 р.), торгуючи товарами вартістю більше, ніж його валовий внутрішній продукт. Більше половини його вантажоперевезень складається з перевалки (товарів, які подорожують через Гонконг). Близько 40% цього трафіку припадає на товари з материкового Китаю. Розташування міста дозволило йому створити транспортну та логістичну інфраструктуру, яка включає сьомий за завантаженістю контейнерний порт у світі та найбільш завантажений аеропорт для міжнародних вантажів. Найбільшими експортними ринками території є материковий Китай і США. Гонконг є частиною Морського шовкового шляху, який проходить від китайського узбережжя через Суецький канал до Середземного моря, до верхньої Адріатичної області Трієста з його залізничним сполученням із Центральною та Східною Європою. Вона має мало ріллі та мало природних ресурсів, що імпортує більшість продуктів харчування та сировини. Більше 90% їжі Гонконгу імпортується, включаючи майже все м’ясо та рис

Рекомендований Цим Ша Цуй

1. Затримайтеся за післяобіднім чаєм

Півострів Гонконг, який має чудовий зовнішній вигляд колоніальної епохи, насправді є найпершим елітним курортом міста, створеним у 1928 році. Не дивно, що він також є домом для найвідоміших у місті досвідчених трав’яних чаїв. Магія відбувається у чудовому передпокої, де стрімко зростаючі дахи, а також розкішні колони збирають культуру. Це фактично місце для насолоди. Очікуйте маленькі бутерброди для рук, щойно спечені булочки разом із лосьйоном зі згустками, а також трав’яні чайники зі стерлінгового срібла – все це пройшло разом із струнним квартетом. Очевидно, якщо ви не можете народитися, щоб посидіти в колекції на півострові, поруч є ще один вибір: Hand Court of Law на курорті The Langham. Нещодавно відремонтована угода з пропонує стильне середовище, трав’яний чай Wedgwood, а також власноруч виготовлені угоди з – а також просту доступність до безперешкодних артезіанських юристів, які повинні розробляти трав’яний чай з середини дня до нічних напоїв.

2. Пийте стильно

Для тихого двору туристи, можливо, захочуть охолодитися у фойє Feelings, приховано на курорті в стилі Mira. Прямо внизу чекають дерева франжіпані, неформальні лаунжі на відкритому повітрі, а також тарілки мезе. З огляду на визначні пам’ятки острова Гонконг, грізним юристам Фелікса з The Peninsula Hong Kong насправді важко перемогти. Розроблений Філіпом Старком, їдальня на 28-му поверсі, а також юристи мають власний особистий ліфт. Нагорі спіральні сходи ведуть тих, хто кушає до лавки, де пропонують традиційні змішані напої. Ще одна група, яка подобається, насправді – це Aqua Feeling на ткацькому станку One Peking Roadway, а також визначні пам’ятки в пентхаусі з 30-го поверху. Стильний стиль, а також мальовничі домашні вікна зменшуються просто – як і інноваційні напої, як-от Matcha Colada, натхненна пінья колада. Однак одна річ дуже тонка: пірнаючі юристи, такі як Castro’s, пропонують недорогі ласощі та пиво.

3. Вечеряйте, як знаменитість

Кілька провідних закладів харчування міста розташовано в Цим Ша Цуй, від зіркових кулінарних районів до справжньої кантонської вишуканої кухні. Важкагови, такі як Нобу, а також Реч через Алена Дюкасса, очолюють розклад у InterContinental Hong Kong, де чудове рішення, а також мальовничі видовища доповнюють досвід. Ще десь у Цим Ша Цуї, ЗНАХОДЯТЬ хвилюючі відчуття разом із чудовою скандинавською їжею з Яакко Сорса. Вибір їжі пропускається з Фінляндії до Ісландії, Норвегії, Данії, а також Швеції (тому й назва), включаючи несподівані страви, як-от паштет із дикою відео активністю. а також датські бутерброди з відкритим обличчям. Очевидно, якщо ви перебуваєте в Гонконзі, ви, швидше за все, захочете випробувати справжню регіональну їжу. Вам пощастило: Цим Ша Цуй насправді є святилищем кантонської кухні, а суд Цанг, відзначений трьома зірками Мішлен, на курорті Лангхем насправді є найкращим із найкращих.

 

Related Post

2 найкрутіших аніме в світі

2 найкрутіших аніме в світі2 найкрутіших аніме в світі

навколо аніме Комп’ютерна анімація в Японії почалася на самому початку 20-го століття, коли кінематографісти почали випробовувати методи, започатковані у Франції, Німеччині, Об’єднаній Росії та країнах. Страховою претензією щодо найдавнішої японської